Укладання ламінату

укладка-ламината

Ми підберемо для вас ламінат, який найбільш повно відповідає Вашим побажанням та вимогам приміщення, та покладемо його належним чином. Підлога є невід’ємною частиною вигляду будь-якого інтер’єру, тому не дивно, що більшість із нас серйозно замислюється про те, якому покриттю віддати перевагу і як його правильно укласти.

Головні вимоги, які пред’являються до сучасних покриттів – якість, довговічність, зручність в експлуатації, привабливий зовнішній вигляд.

Ламінат поєднує у собі всі ці якості.

Міцність ламінату може варіюватися в межах декількох класів, тому його можна укладати в різних приміщеннях – квартирах, котеджах і офісах.

Після того, як Ви визначилися з покриттям, необхідно правильно його укласти.

Перед тим, як укладати ламінат, необхідно враховувати особливості приміщення. Для ванної кімнати підбирають вологостійкий ламінат. Оптимальний варіант для передпокою – ламінат із підвищеною зносостійкістю. І так далі.

Зверніть увагу, що укладання ламінату має здійснюватися в приміщенні, яке добре опалюється і має рівну підлогу. Тому перед укладанням підлогу потрібно вирівняти.

Ціна укладання ламінату.

Вартість робіт безпосередньо залежить від вартості матеріалу. Якщо використовується дорогий ламінат, укласти його буде складніше.

Якщо поверхня відставляє бажати кращого, її необхідно вирівняти, а це – додатковий час і зусилля майстрів. Тому ціна укладання ламінату збільшується. Аналогічна ситуація з виступами та нішами.

Оставьте отзыв
* Обязательные поля