Послуги сантехніка в Києві та області домашній майстер

remont-sahtehniki11

Встановлення сантехніки

Не дивлячись на те, що наш світ значно змінився, послуги сантехніка, як і раніше, не втрачають актуальності. Різниця полягає в тому, що раніше образ сантехніка в очах споживачів був не приємнішим, то зараз ситуація кардинально змінилася на краще.

Ми працюємо з власниками житлових приміщень (квартир, приватних будинків та ін.), керівниками офісів; послуг сантехніка також потребують різні виробничі приміщення.

Встановлення радіаторів
Заміна прокладок на радіаторі
Заміна радіатора
Зварювальні роботи

Ремонт сантехніки

Ремонт змішувача
Заміна картриджа у змішувачі
Заміна прокладок змішувач(ванна)
Заміна/установка аератора

Демонтаж сантехніки

Ремонт/заміна зливної системи унітазу
Ремонт/заміна клапана бачка унітазу
Засиликонити низ (герметизація) унітазу
Заміна кришки унітазу
Встановлення умивальника/п’єдесталу (тюльпан)
Ремонт душової кабіни

baner0609new11

Полуги сантехніка в Київі та області Домашній Майстер

Не дивлячись на те, що наш світ значно змінився, послуги сантехніка, як і раніше, не втрачають актуальності. Різниця полягає в тому, що раніше образ сантехніка в очах споживачів був не приємнішим, то зараз ситуація кардинально змінилася.

Ми працюємо з власниками житлових приміщень (квартир, приватних будинків та ін.), керівниками офісів; послуг сантехніка також потребують різні виробничі приміщення.

Як замовити сантехніка?

Щоб замовити сантехніку на зручний для Вас час, достатньо просто зателефонувати нам або заповнити форму на сайті. Ми допоможемо Вам подолати різні побутові проблеми!

Яка мінімальна вартість робіт?

Мінімальна ціна робіт складає 1200 гривень!

Хто надає дані послуги?

Компанія працює тільки зі штанними фахівцями, які пройшли особливу підготовку та отримали відповідну акредитацію. Зважаючи на це на якісну установку/ремонт сантехніки потрібно порівняно невеликий час.

Фахівці, які надають ці послуги, мають охайний зовнішній вигляд, демонструють ввічливість і, зрозуміло, всі необхідні навички, вміння, а також мають значний досвід..